MARG Posadzki Przemysłowe 

Telefon: +48 695-836-262 

 Mail: biuro@margposadzki.pl

Firma MARG Posadzki Przemysłowe istnieje na polskim rynku od 2013 roku. Mimo tak krótkiego czasu zdobyliśmy grono zadowolonych klientów, a pozyskane środki zainwestowaliśmy w nowy specjalistyczny sprzęt. Profesjonalnie wyszkolony zespół pracowników, na czele którego stoi właściciel mający wieloletnie doświadczenie w branży posadzkarskiej, znakomicie radzi sobie z wyzwaniami rzucanymi przez rynek konsumentów.

 Naszą specjalizacją jest wykonywanie szerokiej gamy posadzek przemysłowych i żywicznych. Wykonujemy je kompleksowo zaczynając od podbudowy i kończąc na właściwej posadzce. Zajmujemy się również budową dróg i parkingów betonowych.

 Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem stawiającym przede wszystkim na dobrą współpracę z klientem, jakość wykonania, wdrażanie nowych rozwiązań oraz innowacyjność. Wszystko po to, aby zwiększać wachlarz oferowanych usług i zapewnić najlepsze zadowolenie naszym klientom.

 Elastyczność również ogrywa ważną role. Firma mieści się w niewielkiej miejscowości niedaleko Kutna, jednakże świadczymy usługi na terenie całego kraju. Dojechanie nawet w najdalsze zakątki Polski nie stanowi dla nas najmniejszego problemu!

 Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą lub masz jakieś pytania - zachęcamy do kontaktu!

 

 

Design by: www.diablodesign.eu